Užitná plocha domu 77,3 m2 + 27m2 zastřešená terasa(veranda)

cena od 2 615 000 Kč*

Užitná plocha domu 103,2 m2 + 27m2 zastřešená terasa(veranda)


cena od 3 325 000 Kč*

* ceny jsou uvedené bez DPH (15 nebo 21 %), bez dopravy a bez základů.

MALÉ DOMY

TOPOL 27

Informace na dotaz

cena od 1 825 000 Kč*

cena od 1 925 000 Kč*

* ceny jsou uvedené bez DPH (15 nebo 21 %); bez dopravy a bez základů.


"DublDom" provádí výstavbu modulových domů pro celoroční bydlení. Můžete si u nás koupit dům na celý život a neztrácet čas na při výstavbě, nebo rekonstrukci.


Modulární dům je prefabrikovaná konstrukce, která je sestavena na místě z prefabrikovaných modulů v továrně. Moduly jsou dřevěný rám s izolací a ochranou proti větru a vodě, okna a dveře, vnější a vnitřní dekorace, rozvody vody a elektřiny instalované v koupelně, což umožňuje sestavit dům na klíč na místě v krátké době 4- 6 dnů. Po dokončení montáže je dům ihned připraven k bydlení.

Výhody modulárních domů:

  • Energetická náročnost budovy - k výrobě jsou použity energeticky úsporné materiály a technologie.

  • Vysoká rychlost výstavby – procesy, které by na staveništi za normálních okolností trvaly týdny nebo měsíce, lze ve výrobě dokončit během několika dní. Za méně dva měsíce obdržíte dům připravený k nastěhování.

  • Modulový dům lze sestavit kdykoli během roku.

  • Mobilita - v případě potřeby lze modulární konstrukci snadno rozebrat a rychle smontovat na novém místě. Zvláštnost modulárních domů umožňuje v případě potřeby převézt dům na nové místo bez ztráty kvality a v poměrně rychlém čase.

  • Vysoká kvalita je zaručena - každá fáze výrobního procesu v závodě je přísně kontrolována, moduly splňují zadané specifikace.

Při objednávce modulového domu "DublDom":

  • Neztrácejte čas budováním. Nemusíte najímat týmy stavitelů a finišerů, starat se o jejich ubytování a jídlo, nakupovat materiál, hádat se se sousedy kvůli špíně, hluku a prachu, které stavby obvykle doprovázejí. Modulární dům je na místě smontován za pár dní – a zde přítomnost cizích lidí na vašem pozemku končí.

  • Znát cenu domu předem. Při koupi DublDomu se nedostanete do situace neplánovaného navýšení odhadu jako při stavbě domu jinou technologií. Kupujete hotový dům za konkrétní částku bez doplatků a nepředvídaných výdajů.

  • Nespoléhejte na roční období. DublDom je instalován na základových vrutech. Instalace takového základu se provádí za jakýchkoli povětrnostních podmínek po celý rok, stejně jako instalace samotného domu.