O společnosti

Jsme firma REXWOOD construction s.r.o.


PROČ MY?

   Máme dlouholeté zkušenosti

DublDom CZ vyrábí modulární domy již téměř 7 let a rok od roku vyvíjí a zdokonaluje technologie. Více než 50 rodin nám důvěřovalo.

V celém světě je již postaveno více než 1500 Dubldomů stejnou technologií.


Šetříme váš čas

Šetříme váš čas při výběru projektu a hledání stavebníků, výběru a nákupu stavebního materiálu. Nemusíte najímat řemeslníky, starat se o jejich ubytování a jídlo, nakupovat materiál, hádat se se sousedy kvůli špíně, hluku a prachu, které stavby obvykle doprovázejí. DublDom je na místě smontován za pár dní – a zde přítomnost cizích lidí na vašem pozemku končí.


Nemusíte přemýšlet o interiéru, elektroinstalaci, instalaci zásuvek a montáži elektrického panelu, výběru dlaždic do koupelny a nákupu sanity. DublDom je plně vybaven! Zbývají vám jen příjemné práce s rozmístěním nábytku a vytvořením pohodlí v domě a na zahradě.


Instalace základů a domu se provádí téměř za jakýchkoli povětrnostních podmínek po celý rok. Nejste omezeni na krátkou stavební sezónu.


Naše ceny jsou transparentní a předem známé!

Cenu domu znáte předem. Při koupi DublDomu se neocitnete v situaci neplánovaného navýšení rozpočtu jako při klasické stavbě domu. Kupujete hotový dům za konkrétní částku bez doplatků a nepředvídaných výdajů.


Naše architektura a design jsou mezinárodně uznávané

DublDom je jeden z nejkrásnějších modulových domů, uznávaný mnoha světovými designéry a architekty. Naše projekty jsou každoročně publikovány v nejoblíbenějších architektonických publikacích.


Jsme s vámi

Jsme s vámi nejen při koupi domu, ale i po obdržení klíčů. Služba DublDom je vaší podporou po celou dobu životnosti vašeho domova. V případě potřeby jej opravíme, pomůžeme vám vybrat spolehlivého dodavatele a podpoříme vás při práci s dodavateli třetích stran; a budeme tam jen proto, abyste se cítili klidně a užívali si život s minimem domácích prací.


Navštivte vzorový dům.