Obecné informace


Výhody

  • Vysoká kvalita a nízká cena
  • DublDom se kompletně sestavuje v hale, což umožňuje zvyšovat kvalitu práce a snižovat náklady výroby.

Úspora času

Nemusíte vybírat projekt, stavební firmu, řešit stavební povolení a výběr stavebního materiálu. Nemusíte trávit čas sledováním stavebního procesu, protože DublDom se připraví v dílně a nainstaluje se na vašem pozemku za několik dní.


Ochrana životního prostředí

Šetříme přírodní zdroje ve všech fázích výroby. Zpracování dřeva vyžaduje minimum energie ve srovnání s výrobou cihel, nebo betonových bloků. Šetříme emise CO2 optimalizací logistiky, přepravujeme hotový modul, nikoliv součásti. Všechny materiály jsou obnovitelné. Pokud je to nutné, lze materiály demontovat a použít pro jiné projekty. Technologie je velmi ohleduplná k životnímu prostředí. Při instalaci domu není poškozen půdní kryt. DublDom je energeticky efektivní, spotřebovává malé množství energie pro vytápění a díky velké zasklené ploše využívá k vytápění i sluneční energii.

Komfort

DublDom je plně připraven k provozu. Dům má veškeré rozvody elektřiny, vody a odpadů, takže je možné jej připojit k síti. Obsahuje také veškeré sanitární vybavení.

Mobilita a jednoduchá instalace

Celý DublDom je přepravován kamionem. Instalace probíhá přímo na místě během jednoho dne, přičemž zákazník musí mít předem připravené základy. Dům může být umístěn na jednom místě, následně demontován a přepraven na jiné místo.


Možnost růstu

DublDom se může stát dočasným domovem před výstavbou standardního domu a později se může proměnit v útulný pension. Další z možných variant je DublDom zvětšovat a rozvíjet podle potřeb vaší rodiny nebo businessu.


VLASTNOSTI A ARCHITEKTURA


DublDom, sériově vyráběný modulární dům určený k celoročnímu užití, který zohledňuje vše potřebné pro pohodlný život mimo město. Staráme se o to, aby naši zákazníci nemuseli trávit svůj čas nad rozvody elektřiny, vody a odpadů. Vše jsme již vzali v úvahu a zakomponovali do výsledné stavby.

Systém DublDom lze instalovat téměř na všech místech. Například chybějící přípojka na plyn nebude stavbu nijak blokovat, protože Vámi vybraný dům může být vytápěný krbem nebo elektrickými konvektory. Sklon nebo nerovný povrch také nebrání instalaci DublDomu vzhledem k tomu, že dům je vystavěn na šroubovaných pilotech. Máme zkušenosti se stavbou domů i v pěti metrovém svahu.

V našich domech jsou instalována panoramatická okna s dvoukomorovými skly, kterými do domu proniká denní světlo a vyplňuje celý prostor teplem a světlem.

DublDom vytváří prostor a inspiraci pro lidi, kteří jsou otevření, rádi přemýšlejí a starají se nejen o sebe, ale také o životní prostředí.


Standardní domy


Mezi celým modelovým rozsahem rozlišujeme tři modely - DD 43, DD 65 a DD 103, které nazýváme "standardní". Standardní domy jsou předem navržené, vzorové, hotové architektury, které berou v úvahu nejlepší řešení a rozšiřování DublDomu.

Typické domy nepodléhají žádným změnám ve fázi výroby. To znamená, že je lze objednat v konfiguraci a uspořádání, které jsou popsány na webu. Díky tomu, že jsou dopravníky vyráběny sériově, jsme mohli ušetřit čas i náklady na stavbu domu. Cena standardního domu je tím pádem mnohem nižší než u domů z jiných sérií.


Charakteristické vlastnosti standardních modelů:

Klíčové vlastnosti DD 43, DD 65 a DD 103:

  • boční zasklení
  • izolace podlahy 200 mm
  • samostatná technická místnost
  • skvělé řešení pro inženýrské sítě


Druhá série

V roce 2016 jsme představili nové modely - domy 2. série.

Charakteristické znaky 2. série jsou následující: rozšíření domu na 8 m, zdokonalené uspořádání, jasné zónování a boční vstup, unikátní fasády, boční panoramatické zasklení, větší kuchyně, okna s dvoukomorovým zasklením s i-postřikem, místo pro krb na pozadí bočního panoramatického zasklení, nosníky v interiéru, které lze použít k upevnění dodatečného osvětlení (například pásku LED). Ke změně došlo i u izolace podlahy, která se zvýšila o 50 mm na konečných 200 mm.

K dispozici pro modely objednávek DD 87 a DD 130.